www.greckokat-sabinov.sk
Dátum – čas

Filiálka Šar. Michaľany
Liturg. čítania na každý deň
Skupiny článkov
TV LOGOS – naživo
Grk. teolog. fakulta v Prešove
Redakcia časopis SLOVO
SLOVO PROMO VIANOCE
Kníhkupectvo ZACHEJ
Opatrenia KORONAVIRUS

Oznamy

1 2 3 6

– v tomto týždni budú sv. liturgie v stredu ráno o 8:00, v piatok ráno o 8:00 a v nedeľu večer o 18:00 prednostne pre neočkovaných, netestovaných a ktorí počas posledných 6 mesiacov neprekonali covid, čiže pre tzv. ZÁKLAD. Vtedy môže byť v chráme okrem kňaza maximálne 14 veriacich.
Prosím, aby ste sa štrnásti zapísali počas týždňa po sv. liturgiách, až ostatní vyjdú z chrámu von, na papier vzadu v chráme, ktorí štrnásti prídete v piatok ráno o 8:00 a v nedeľu večer o 18:00. Ak je vás viac ako 14, skúste sa prestriedať, aby na ďalšiu nedeľu potom mohli prísť dnu ďalší. Samozrejme, vonku môžete vy, zo ZÁKLADU, naďalej stáť pri ktorejkoľvek sv. liturgii. Ak sa počet 14 nezaplní, môžete ho doplniť očkovaní, testovaní alebo prekonaní. No prednostne sú tie sv. liturgie pre neočkovaných, netestovaných a neprekonaných.


– rodičia, ktorí máte deti v 3. ročníku ZŠ a chcete, aby začali prípravu na 1. sv. spoveď, zapíšte ich, spolu so svojim tel. číslom, v sakristii do nedele 17.10.


Ktorí si chcete objednať na budúci rok predplatné časopisu Slovo a Misionár, nahláste sa do konca októbra v sakristii. Cena predplatného je: Slovo + nástenný kalendár na rok 2023 je 17 €, Misionár + stolový kalendár na rok 2022 je 13 €.


Kto by si chcel objednať nástenný kalendár časopisu Slovo na rok 2022 v cene 2 € (tí, ktorí v tomto roku odoberali časopis Slovo ho majú v cene), alebo stolový kalendár z časopisu Misionár na rok 2022 v cene 2 €, (ten budú mať v cene predplatného tí, ktorí budú časopis Misionár odoberať v roku 2022), alebo knižný kalendár Spolku sv. Cyrila a Metoda po 3 € (okrem členov spolku, ktorí to majú v rámci členského poplatku), môže sa zapísať v sakristii.


1. novembra, na sviatok všetkých svätých, sa budeme modliť za zosnulých, ktorí si chcete obnoviť hramoty za vašich zosnulých, môžete tak urobiť v sakristii

V dňoch od 24.9.-26.9.2021 sa uskutoční v našom chráme Trojdnie Modlitieb matiek, na ktoré sú pozvané všetky ženy z farnosti, nielen tie, ktoré sa modlia v Hnutí Modlitby matiek. Naše trojdnie začneme v piatok po večernej sv. liturgii cca o 19.00 h a pokračovať budeme v spoločných modlitbách na daný úmysel v sobotu a v nedeľu vždy o 15.00 h. V piatok odprosujeme za svoje hriechy, v sobotu prosíme za tých, ktorí ublížili nám a našim deťom a v nedeľu budeme chváliť nášho Pána za každé dobrodenie, ktoré nám preukázal. Tešíme sa na Vás.

Mamy z Modlitieb matiek.

– Cez internet sa už dá registrovať na stretnutie so Sv. Otcom na stránke www.navstevapapeza.sk. Všetky informácie ohľadom registrácie nájdete vo vitríne na chráme.

V nedeľu je odpustová slávnosť v Ľutine, kde ideme obaja kňazi, preto bude len jedna sv. liturgia o 7:30, plagát programu je na WEB stránke a vo vitríne na chráme


– v soboru 28.8. v sobotu sa uskutoční Farský deň našej farnosti. Prosím deti, mládež a rodičov, ktorí sa ho plánujú zúčastniť, aby sa nahlásili o. kaplánovi Miroslavovi. Program bude v Ľutine so začiatkom o 13:00 hod. Bližšie informácie nájdete na plagáte vo vitríne na chráme.

v soboru 28.8. v sobotu sa uskutoční Farský deň našej farnosti. Prosím deti, mládež a rodičov, ktorí sa ho plánujú zúčastniť, aby sa nahlásili o. kaplánovi Miroslavovi. Program bude v Ľutine so začiatkom o 13:00 hod. Bližšie informácie budú v najbližších dňoch vyvesené na plagáte vo vitríne chrámu.

 

1 2 3 6
Počítadlo návštev
042044
Používateľov dnes : 51
Používateľov včera : 108
Tento rok : 28179
Celkom užívateľov : 42043
Návštevy dnes : 165
Kto je on-Line : 1
Kamery Sabinov
Panoráma chrámu
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo: ......................
Ako sa Vám páči stránka?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Internet RÁDIO