www.greckokat-sabinov.sk
Dátum – čas

Liturg. čítania na každý deň
Filiálka Šar. Michaľany
Skupiny článkov
TV LOGOS – naživo
Kníhkupectvo ZACHEJ
Panoráma chrámu

OZNAMY:

– prosím rodičov deti 3. ročníka, ktorí sa budú v tomto roku pripravovať na 1. sv. spoveď, aby ste svoje deti zapísali v sakristii najneskôr dnes po sv. liturgii aj s tel. kontaktom. V piatok po sv. liturgii bude v chráme úvodné stretnutie prvoprijímajúcich, prosím, aby prišiel aj aspoň jeden z rodičov.


– prosím tých, ktorí v budúcom roku chcú odoberať časopisy Slovo alebo Misionár, alebo si chcú objednať kalendáre na rok 2021 z týchto časopisov, aby sa prišli nahlásiť do sakristie do konca októbra.

Cena predplatného za časopis Slovo (zahŕňa to aj kalendár na rok 2022) je 16 € a za časopis Misionár (zahŕňa to aj kalendár na rok 2021) je 13 €.

Kto by si chcel objednať iba kalendár bez predplatného časopisu, tak stolový kalendár z časopisu Misionár na rok 2021 stojí 2 € a nástenný kalendár z časopisu Slovo na rok 2021 stojí 1,50 €.


Taktiež prosím tých, ktorí si chcú objednať knižný kalendár zo Spolku sv. Cyrila a Metoda na rok 2021, aby sa nahlásili v sakristii do konca októbra. Cena je 3 €. Členovia spolku samozrejme dostanú tento kalendár automaticky spolu s podielovou knihou „Sv. Izák Sýrsky. O živote v Bohu a pustovníckom živote“ Ak by chcel túto knihu niekto, kto nie je členom spolku, je možné ju taktiež objednať v hodnote 9,50 €.

Zaujal Vás tento príspevok?

Kliknutím na hviezdičku ho ohodnotíte!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Je nám ľúto, že tento príspevok pre vás nebol užitočný!

Vylepšime tento príspevok!

Povedzte nám, ako môžeme tento príspevok vylepšiť?

Počítadlo návštev
007626
Používateľov dnes : 51
Používateľov včera : 64
Tento rok : 7625
Celkom užívateľov : 7625
Návštevy dnes : 80
Kto je on-Line : 1
Kamery Sabinov
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo: ......................
Ako sa Vám páči stránka?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Internet RÁDIO