www.greckokat-sabinov.sk
Filiálka Šar. Michaľany
Liturg. čítania na každý deň
Skupiny článkov
TV LOGOS – naživo
Grk. teolog. fakulta v Prešove
Redakcia časopis SLOVO
SLOVO PROMO VIANOCE
Kníhkupectvo ZACHEJ

-dnes, v Predvečer narodenia Pána, keďže je nedeľa, tak nie je  pôst, čiže nie je záväzné sa 1x najesť dosýta a 2x menšie občerstvenie, ale platí v tento deň zdržanlivosť od mäsa


– na budúci nedeľu bude zbierka na Dobrú novinu, ktorou podporíme Južný Sudán, prosím o vašu štedrosť


– v piatok stretnutie s prvoprijímajúcimi deťmi nebude.


– Drahí bratia a sestry. Srdečne Vás pozývame na náš farský ples, ktorý sa bude konať 20. januára 2024 o 18.00 v mestskom kultúrnom stredisku v Sabinove. Cena vstupenky pre dospelú osobu je 35 eur a pre dieťa od 3 do 12 rokov 15 eur. Hosťom plesu bude vladyka Peter Rusnák. Vstupenky si môžete kupovať u p. Terézie Timurovej medzi nedeľňajšími svätými liturgiami alebo na telefónnom čísle, ktoré spolu s ostatnými informáciami nájdete na plagáte. Ak by niekto chcel prispieť nejakou cenou do tomboly, ktorej výťažok bude použitý pre potreby farnosti, nech sa obráti na o. Slavomíra. Tešíme sa na vašu hojnú účasť na plese.


– vzadu na stolíku sú nové mesačníky farnosti, ktoré si môžete zobrať domov, na zadnej strane je už rozpísaný liturgický program na sviatky Narodenia Pána, Obrezania Pána a Bohozjavenia.


– v sakristii sú nástenné kalendáre z časopisu Blahovistnik po 1 €, môžete si ich zakúpiť


– Drahí bratia a sestry, chrámový zbor našej gréckokatolíckej farnosti Vás všetkých pozýva na koncert s názvom V jasliach leží…,ktorý sa uskutoční na sviatok Narodenia nášho Pána, zajtra, v pondelok 25. decembra o 14.30 tu v našom chráme. Hosťom koncertu bude Spevácky zbor Goldky pod vedením p. Kovalíkovej. Priveďte so sebou aj rodinu či známych Všetci ste srdečne vítaní. Tešíme sa na Vašu hojnú účasť.


– tí, ktorí chcete, aby na sviatok Bohozjavenia Pána 6.1. prišiel kňaz posvätiť váš príbytok, nahláste sa s adresou v sakristii.

128452
Používateľov dnes : 19
Tento rok : 21686
Celkom užívateľov : 128452
Návštevy dnes : 54
Celkový počet náhľadov : 486011
Panoráma chrámu
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo: ......................
Ako sa Vám páči stránka?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Internet RÁDIO