Gréckokatolícka farnosť Sabinov

www.greckokat-sabinov.sk

Dátum – čas

Filiálka Šar. Michaľany

Liturg. čítania na každý deň

Skupiny článkov

TV LOGOS – naživo

Grk. teolog. fakulta v Prešove

Redakcia časopis SLOVO

SLOVO PROMO VIANOCE

Kníhkupectvo ZACHEJ

Opatrenia KORONAVIRUS

1 2 3 28

– v tomto týždni budú sv. liturgie v stredu ráno o 8:00, v piatok ráno o 8:00 a v nedeľu večer o 18:00 prednostne pre neočkovaných, netestovaných a ktorí počas posledných 6 mesiacov neprekonali covid, čiže pre tzv. ZÁKLAD. Vtedy môže byť v chráme okrem kňaza maximálne 14 veriacich.
Prosím, aby ste sa štrnásti zapísali počas týždňa po sv. liturgiách, až ostatní vyjdú z chrámu von, na papier vzadu v chráme, ktorí štrnásti prídete v piatok ráno o 8:00 a v nedeľu večer o 18:00. Ak je vás viac ako 14, skúste sa prestriedať, aby na ďalšiu nedeľu potom mohli prísť dnu ďalší. Samozrejme, vonku môžete vy, zo ZÁKLADU, naďalej stáť pri ktorejkoľvek sv. liturgii. Ak sa počet 14 nezaplní, môžete ho doplniť očkovaní, testovaní alebo prekonaní. No prednostne sú tie sv. liturgie pre neočkovaných, netestovaných a neprekonaných.


– rodičia, ktorí máte deti v 3. ročníku ZŠ a chcete, aby začali prípravu na 1. sv. spoveď, zapíšte ich, spolu so svojim tel. číslom, v sakristii do nedele 17.10.


Ktorí si chcete objednať na budúci rok predplatné časopisu Slovo a Misionár, nahláste sa do konca októbra v sakristii. Cena predplatného je: Slovo + nástenný kalendár na rok 2023 je 17 €, Misionár + stolový kalendár na rok 2022 je 13 €.


Kto by si chcel objednať nástenný kalendár časopisu Slovo na rok 2022 v cene 2 € (tí, ktorí v tomto roku odoberali časopis Slovo ho majú v cene), alebo stolový kalendár z časopisu Misionár na rok 2022 v cene 2 €, (ten budú mať v cene predplatného tí, ktorí budú časopis Misionár odoberať v roku 2022), alebo knižný kalendár Spolku sv. Cyrila a Metoda po 3 € (okrem členov spolku, ktorí to majú v rámci členského poplatku), môže sa zapísať v sakristii.


1. novembra, na sviatok všetkých svätých, sa budeme modliť za zosnulých, ktorí si chcete obnoviť hramoty za vašich zosnulých, môžete tak urobiť v sakristii

1 2 3 28

Počítadlo návštev

042040
Používateľov dnes : 47
Používateľov včera : 108
Tento rok : 28175
Celkom užívateľov : 42039
Návštevy dnes : 139
Kto je on-Line : 1

Kamery Sabinov

Panoráma chrámu

Poštové schránky

Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo: ......................

Ako sa Vám páči stránka?

Cestovný poriadok SK

Počasie

Internet RÁDIO