Gréckokatolícka farnosť Sabinov

www.greckokat-sabinov.sk

Filiálka Šar. Michaľany

Liturg. čítania na každý deň

Skupiny článkov

TV LOGOS – naživo

Grk. teolog. fakulta v Prešove

Redakcia časopis SLOVO

SLOVO PROMO VIANOCE

Kníhkupectvo ZACHEJ

Opatrenia KORONAVIRUS

Prenos BOHOSLUŽIEB
1 2 3 35

– stretnutie s prvoprijímajúcimi bude v piatok po sv. liturgii v chráme, zároveň bude aj stretnutie rodičov prvoprijímajúcich, prosím, aby prišiel od každého dieťaťa aspoň jeden rodič


– možná kapacita obsadenosti chrámu je podľa novej vyhlášky do 100 ľudí v režime OP (očkovaní, prekonaní do 90 dní – skrátenie tejto doby zo 180 dní na 90 dní platí od 19.1.). Sv. liturgii sa môžu zúčastniť aj tí, ktorí majú potvrdenie od lekára, že nemôžu byť očkovaní a majú platný PCR alebo antigénový test – všetky doklady je potrebné mať pri sebe. Na sv. liturgie môžu prísť aj deti do 12 rokov a 2 mesiace aj bez očkovania, či testu.
Na sv. liturgie sa už nebude zapisovať a nie je potrebný ani zoznam účastníkov, čiže už nemusíte nosiť papieriky so svojim menom a tel. číslom. Naďalej je potrebné mať pri sebe doklad o očkovaní, či prekonaní covidu.

– stretnutie s prvoprijímajúcimi bude v piatok po sv. liturgii v chráme


– prosím, aby ste sa naďalej zapisovali na sv. liturgie na papiere, ktoré sú na stole v chráme, sv. liturgie sú naďalej pre maximálne 30 ľudí, ktorí sú buď očkovaní, prekonaní pred menej ako 180 dňami, tí, ktorí majú potvrdenie od lekára, že nemôžu byť očkovaní a majú platný PCR alebo antigénový test – všetky doklady je potrebné mať pri sebe a deti do 12 rokov a 2 mesiace. Taktiež do krabičky v chráme pred každou sv. liturgiou vhoďte papierik so svojim menom, priezviskom a tel. číslom.

1 2 3 35

Počítadlo návštev

053411
Používateľov dnes : 42
Používateľov včera : 126
Tento rok : 2805
Celkom užívateľov : 53410
Návštevy dnes : 159
Kto je on-Line : 2

Kamery Sabinov

Panoráma chrámu

Poštové schránky

Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo: ......................

Ako sa Vám páči stránka?

Cestovný poriadok SK

Počasie

Internet RÁDIO