www.greckokat-sabinov.sk
Filiálka Šar. Michaľany
Liturg. čítania na každý deň
Skupiny článkov
TV LOGOS – naživo
Grk. teolog. fakulta v Prešove
Redakcia časopis SLOVO
SLOVO PROMO VIANOCE
Kníhkupectvo ZACHEJ
Opatrenia KORONAVIRUS

 – na internetovej stránke našej farnosti www.greckokat-sabinov.sk (ŽIVÝ PRENOS) je už živé vysielanie každej sv. liturgie, čiže môžu to využiť všetci, ktorí sa sv. liturgii v chráme zúčastniť nemôžu.


– sv. liturgií je podľa vyhlášky SR dovolené navštevovať len tým, ktorí sú očkovaní proti covidu a tým, ktorí prekonali covid pred menej ako 180 dní, novinkou je to, že sa ich môžu zúčastniť aj tí, ktorí majú potvrdenie od lekára o tom, že nemôžu byť očkovaní proti covidu a majú taktiež negatívny test buď PCR nie starší ako 3 dni alebo antigénový test nie starší ako 2 dni, ktorí tieto potvrdenia musia mať v chráme so sebou a deťom do 12 rokov a dva mesiace s tým, že kapacita chrámu je maximálne 30 osôb. Na každej sv. liturgii je povinnosť mať pri sebe potvrdenie o očkovaní alebo prekonaní a doniesť papierik na každú sv. liturgiu, kde bude napísané meno, priezvisko a tel. číslo, príp. ho vypísať v chráme..
Aby sme neprekročili dovolený počet, na každú sv. liturgiu, aj počas týždňa, je potrebné sa zapísať do zoznamu na stole v chráme.
Čo sa týka neočkovaných a neprekonaných, oni sa bohoslužieb zúčastňovať nemôžu, pre nich je možná individuálny pastorácia po telefonickom dohovore s farárom alebo kaplánom farnosti.


– prosím tých, ktorí chcú, aby mali na sviatok Bohozjavenia Pána 6.1. posvätený príbytok, aby sa dovtedy zapísali v sakristii spolu s adresou a tel. číslom.


– v sakristii si môžete zakúpiť kalendár z Blahovistnika za 1 €

 

Počítadlo návštev
082055
Používateľov dnes : 7
Používateľov včera : 174
Tento rok : 31449
Celkom užívateľov : 82054
Návštevy dnes : 21
Kto je on-Line : 2
Kamery Sabinov
Panoráma chrámu
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo: ......................
Ako sa Vám páči stránka?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Internet RÁDIO